Vali Tuncay Sonel, Orduspor Kulübü’nü Ziyaret Etti !

Yaptığı çalışmalarla Orduspor’u tekrar sahalara döndürmenin hesaplarını yapan Ordu Valisi Tunca Sonel, Orduspor Kulübü’nün yeni kulüp binasında Kayyum Başkanı Hamdi Işık ile bir araya geldi.

2022-2023 sezonunda Ordu 2.Amatör Lig’den yeşil sahalara döneceği açıklanan Orduspor, her geçen gün yeni haberler vermeye devam ediyor. Henüz Kulüp Başkanı, yönetin kurulu ya da takım içi çalışmaların açıklanmadığı Orduspor Kulübü, faaliyetlerini sürdürmek için Kulüp Binası olarak ise Gençlik Spor İl Binası’nı kullanmaya başlamıştı.

Kulübün maddi yapılanmasında başrol oynayan Ordu Valisi Tuncay Sonel, Orduspor ile ilgili çalışmaları yakından takip etmek için Kulüp Binası’na giderek ziyaretlerde bulundu. Orduspor’un faaliyetlerini sürdürmediği dönemde Kayyum Başkanı olan Mahir Akdere’nin yerine getirilen Hamdi Işık, Ordu Valisi Tuncay Sonel’i Orduspor adına ağırlayan isim oldu.

Ordu Valisi Tuncay Sonel konuyla ilgili olarak sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunurken: ”Ordu’nun marka değerlerinden 188 sicil nolu, 1979 yılında UEFA Kupası’nda Banik Ostrava karşısında 2-0 skorla galip gelen, bu sezonda 2.Amatör’den başlayarak sahalara dönecek efsane Orduspor’umuzun yeni kulüp binasında Kayyum Heyeti Başkanı Hamdi Işık ile birlikteyiz. Hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!