• Mayıs 2, 2019
  • No Comment
  • 58

Voleybol’da Türkiye 2.liği geldi !

Ordu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından kurulan Fatsa Voleybol Sporcu Fabrikası, Sinop’ta gerçekleştirilen 2018-2019 sezonu Anadolu Yıldızları Ligi…

 Voleybol’da Türkiye 2.liği geldi !

Ordu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından kurulan Fatsa Voleybol Sporcu Fabrikası, Sinop’ta gerçekleştirilen 2018-2019 sezonu Anadolu Yıldızları Ligi Voleybol Türkiye Finali’nde İzmir’e 3-1 yenilerek Türkiye 2’ncisi oldu.

2018-2019 sezonu Anadolu Yıldızları Ligi Voleybol Türkiye Finali Sinop’ta gerçekleştirildi. Fatsa Voleybol Sporcu Fabrikası rüzgarı esti.

3 yıl önce Ordu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından kurulan ve Anadolu Yıldızlar Liginde İlimizi temsil eden Fatsa Voleybol Sporcu Fabrikası takımı final grup maçlarını sırasıyla Kastamonu’yu 3-1, Karabük’ü 3-1 ve Samsun’u da aynı şekilde 3-1’lik setlerle mağlup ederek Türkiye Finalinde İzmir İl Karması ile karşılaştı. Rakibine 3-1 yenilen Ordu ekibi, Türkiye 2’ncisi oldu.

Öte yandan Fatsa Voleybol Sporcu Fabrikası ekibinde Sıla Nur Bıçakçı, turnuvanın en centilmen oyuncusu seçilerek, fair-play ödülüne layık görüldü.

Ordu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, sporcu ve antrenörleri yakalanan başarıdan ötürü tebrik etti.

Ordu Hayat

Related post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir