Mayıs 29, 2023

Volkan Demirel: ‘’Gelecek Sezon Mersin Renklerinin Formasını Giyeceğiz’’

Önümüzdeki sezon iç saha maçlarını Mersin’de oynayacağı açıklanan Atakaş Hatayspor’da, Teknik Direktör Volkan Demirel yaptığı açıklamada formalarda Mersin takımının renklerini de kullanacaklarını söyledi.

Yaşanan deprem felaketini yakından hisseden illerin başında gelen bu sezon ligden çekilme kararı alan Atakaş Hatayspor, önümüzdeki sezonun planlarını yapmaya başladı. Deprem felaketi nedeniyle Spor Toto Süper Lig hakları saklı kalmak üzere ligden çekilen Atakaş Hatayspor, yeni sezonda Mersin’de sahaya çıkacak.

Youtube’de yayınlanan L1Üçgen programına katılan Atakaş Hayatspor Teknik Direktörü Volkan Demirel, Mersin stadyumunun Türkiye’nin en güzel stadyumu olduğunu söylerken farklı bir müjde daha verdi. Demirel: ‘’Mersin halkının bize bakış açısını gördüm. Onlara bir sürpriz söylemek istiyorum. Gelecek sezonda giyeceğimiz formalardan bir tanesini Lacivert-Kırmızı olan Mersin renkleriyle yapacağız. Bunu hem bizi misafir ettikleri hem de samimiyetlerine karşılık vermek için artık sizin de takımınız olduk demek adına yapmak istiyoruz’’ dedi.

Bordo-Beyaz renklere sahip olan Atakaş Hatayspor geride kalan senelerde formalarında genellikle bu tonlarda renkleri kullanıyordu.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!