• Ocak 7, 2020
  • No Comment
  • 50

Yalıköyspor’a ‘Şampiyon’ Antrenör !

Ordu 2.Amatör Lig’inde mücadele edeceği 2019-2020 sezonun öncesinde hazırlıklarını sürdüren Fatsa Yalıköyspor, antrenörlük görevi için 29 yaşındaki Savaş Çelik’i getirdi.…

 Yalıköyspor’a ‘Şampiyon’ Antrenör !

Ordu 2.Amatör Lig’inde mücadele edeceği 2019-2020 sezonun öncesinde hazırlıklarını sürdüren Fatsa Yalıköyspor, antrenörlük görevi için 29 yaşındaki Savaş Çelik’i getirdi.

Ordu Futbolu’na bu sezon giriş yapması beklenen ve hazırlıklarına erken başlayan Fatsa Yalıköyspor’da dış transferde imzaların atılması beklenirken, önce antrenör geldi. Fatsa Yalıköyspor, geçen sezon futbolcu olarak Ordu 1.Amatör Lig’de Orduspor forması ile şampiyonluk yaşayan Savaş Çelik’i takımın antrenörü yaptı.

Futbola Gölköyspor’da başlayan ve uzun yıllar Gölköyspor’da forma giyen Savaş Çelik, 2014-2015 sezonunda Bursa Amatör Ligi’nde Akçalarspor, 2015-2016 yılında da yine aynı ligde Atıcılar Gençlikspor forması giydikten sonra futbola kısa bir süre ara vermişti. Geçen sezon Orduspor forması ile yeşil sahalara dönüş yapan 1993 doğumlu kanat oyuncusu sezon sonunda şampiyonluk sevinci yaşamıştı.

Savaş Çelik yeni sezonda Ordu 2.Amatör Lig’de Fatsa Yalıköyspor’da antrenör olarak görev alacak.

SAMET KARADAĞ

Related post

Fatsa Yalıköyspor’da Arka Arkaya Hamleler !

Fatsa Yalıköyspor’da Arka Arkaya Hamleler !

Ordu 2.Amatör Ligi’nden Ordu Futbolu’na giriş yapacak olan Fatsa Yalıköyspor, dış transferde Atakan Esentürk, Emrah Baştaş ve Berat Adıyaman ile anlaşma…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir