- Mart 25, 2024
- No Comment
- 146
Yasonspor ve İstanbul Boğazıspor Maçında Kazanan Çıkmadı 3-3
Ordu 2.Amatör Lig’de 3.haftanın açılış maçlarından birisinde Yasonspor ile İstanbul Boğazıspor arasında oynanan karşılaşmada bol gol çıktı ama kazanan çıkmadı…
![Yasonspor ve İstanbul Boğazıspor Maçında Kazanan Çıkmadı 3-3](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2024/03/2.amator.jpg)
Ordu 2.Amatör Lig’de 3.haftanın açılış maçlarından birisinde Yasonspor ile İstanbul Boğazıspor arasında oynanan karşılaşmada bol gol çıktı ama kazanan çıkmadı ve maç 3-3 bitti.
2023-2024 sezonunda Ordu 2.Amatör Lig’de mücadele eden takımların üçüncü hafta mücadelesi Pazar günü oynandı. 11:00’de başlayan üçüncü hafta maçlarından açılış müsabalarından bir tanesi olan mücadelede Yasonspor ile İstanbul Boğazıspor karşı karşıya geldi. Yasonspor ile İstanbul Boğazıspor arasındaki mücadele Karşıyaka 1 Nolu Sahada oynanırken, az sayıda futbolseverlerin takip ettiği mücadelede hem atılan goller hem de seyir zevki keyif verdi.
Yasonspor bol gollü olacak olan mücadelede perdeyi ilk yarıda açtı ve İstanbul Boğazıspor rakibine karşılık verdi. Yasonspor ile İstanbul Boğazıspor arasında oynanan müsabakada gol düellosu karşılaşmanın ikinci yarısında da devam ederken altı golün atıldığı mücadele 3-3 bitti. Hem Yasonspor hem de İstanbul Boğazıspor sahadan birer puanla ayrıldı.
İki takım arasında oynanan maçın ardından Yasonspor ligde ilk puanını alırken, Perşembe İlçesi’nin takımı olan İstanbul Boğazıspor’da bu sezon ilk puanını aldı.
SAMET KARADAĞ