- Ekim 22, 2023
- No Comment
- 316
Yavuz İncedal Geri Dönüyor, Hafta İçi İmzayı Atacak
Sezona TFF 3.Lig ekibi 52 Orduspor Futbol Kulübü ile başlayan ancak özellikle sahada olumlu futbol oynatmadığı için eleştirilen Yavuz İncedal,…
![Yavuz İncedal Geri Dönüyor, Hafta İçi İmzayı Atacak](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/09/Yavuz-Incedal.png)
Sezona TFF 3.Lig ekibi 52 Orduspor Futbol Kulübü ile başlayan ancak özellikle sahada olumlu futbol oynatmadığı için eleştirilen Yavuz İncedal, Ordu ekibi ile yollarını ayırdıktan sonra vakit kaybetmeden 3.Lige dönüyor.
52 Orduspor Futbol Kulübü ile birlikte Tff 3.Lig 1.Grup’ta yer alan ve geçtiğimiz hafta Edirnespor mağlubiyeti sonrasında Murat Endes ile yollarını ayıran İnegöl Kafkas Gençlikspor, son olarak 52 Orduspor Futbol Kulübüönde görev alan Yavuz İncedal ile tüm konuda anlaştı ve İncedal bu hafta sonu maçlarının ardından imzayı atacak.
Geçen sezon Yavuz İncedal ile Play-Off Finali oynayan ancak kaybeden 52 Orduspor Futbol Kulübü, yeni sezona da şampiyonluk parolası ile başlamıştı. 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Aliağa Futbol A.Ş. karşısında Ordu’da alınan mağlubiyetin ardından Yavuz İncedal istifa etmişti. Yavuz İncedal, Ordu ekibinden ayrıldıktan sonra hemen gelen teklifleri değerlendirmeye aldı.
Yavuz İncedal geçen sezonla birlikte 23 maça çıktığı 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde 11 galibiyet, 6 beraberlik ve 6 mağlubiyet almıştı. İnegöl Kafkas Gençlikspor ile Pazartesi günü sözleşme imzalaması beklenen İncedal, 10.haftasında Ordu’ya gelecek.
SAMET KARADAĞ