• Ocak 5, 2024
  • No Comment
  • 244

Yeni Çamoluk Otomotiv, Bitexen Giresunspor’a 5 Bin TL Bağışladı Sonra Düzeltti

Trendyol 1.Lig ekibi Bitexen Giresunspor’un maddi destek için başlattığı ‘Yüreğini Koy’ kampanyasına destek olmak için telefonla bağlanan Yeni Çamoluk Otomotiv…

 Yeni Çamoluk Otomotiv, Bitexen Giresunspor’a 5 Bin TL Bağışladı Sonra Düzeltti

Trendyol 1.Lig ekibi Bitexen Giresunspor’un maddi destek için başlattığı ‘Yüreğini Koy’ kampanyasına destek olmak için telefonla bağlanan Yeni Çamoluk Otomotiv sahibi Hamit Duras, Karadeniz temsilcisine 5 bin TL bağışta bulundu ancak daha sonra bunu 10 bin TL olarak güncelledi.

Türkiye’de 6 Şubat’ta meydana gelen deprem felaketi sonrasında bağış kampanyaları düzenlenirken, ATV, FOX, Kanal D, Kanal 7, Show TV, Star TV, TRT 1 ve TV8’de yayınlanan “Türkiye Tek Yürek” programında yapılan bağış programında Yeni Çamoluk Otomotiv adına bağış yapan Hamit Duran uzun süre Türkiye’nin gündemine oturmuştu. Hamit Duras, Yeni Çamoluk Otomotiv adına deprem felaketi bağış kampanyası için 50 milyar lira bağışladığını söylemiş ancak daha sonra yaptığı bağışın 50 milyar lira değil 50 bin lira olduğunu ifade etmişti.

Yeni Çamoluk Otomotiv sahibi Hamit Duras’ın yanlış anlaşılması o dönem sosyal medyada viral olurken, uzun süre boyunca gündemden düşmemişti. Yaklaşık bir sene sonra yine bir bağış kampanyasında ortaya çıkan Yeni Çamoluk Otomotiv sahibi Hamit Duras, Karadeniz temsilcisi Bitexen Giresunspor’a bağışta bulundu. Hamit Duras, Trendyol 1.Lig ekibine 5 bin TL bağışta bulunduğunu açıkladı ancak Bitexen Giresunspor Başkanı Nahid Ramazan Yamak için bu bağış tatmin edici olmadı.

Bitexen Giresunspor için yapılan yüreğini koy bağış kampanyasında 5 bin tl bağışlayan Yeni Çamoluk Otomotiv sahibi Hamit Duras’ın bu bağışı sonrasında Bitexen Giresunspor Başkanı Nahid Ramazan Yamak, Duras ile konuşurken kendisinin ünlü olduğunu gülerek hatırlattı. Hamit Duras ise bu iltiraf sonrasında bağışını 10 bin TL yaptığını söyledi.

SAMET KARADAĞ

Related post

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir