TFF 3.Lig 2.Grup’ta mücadele eden Yeni Orduspor için hergün yeni bir iddia ortaya atılırken, yeni iddia ise Sanset Gıda’nın Yeni Orduspor’u satın alacağı ile ilgili oldu.

İki sezondur mücadele ettiği 3.Lig’de koyduğu hedefe göre yokları oynayan ve Play-Off potasının bile uzağında kalan Yeni Orduspor, geçen sezon başaramadığını bu sezon başarmak istiyor. Tüm maçlarını kazanıp rakiplerinin puan kaybını beklemek zorunda olan Mor-Beyaz-Siyahlı ekipte Kulüp Başkanı Faruk Zavalsız, önümüzdeki sezon olmayacağını belirtmişti.

Orduspor Kulübü’nün eski Kulüp Başkanları Şükrü Bodur ve Ergin Karlıbel’in birlikte yönetim yapacağı ya da Yeni Orduspor’un önümüdeki sezon kapanacağı söylentilerine bugünlerde bir yenisi daha eklendi. Toksöz Grup bünyesindeki olan, içerisinde Tadelle, Sarelle, Gol ve Sagra’yı barındıran Sanset Gıda’nın, Yeni Orduspor’u satın alacağı konuşuluyor.

Kulislerde söylentilerin arttığı haber öncesinde Sanset Gıda’nın Sağra’yı Ordu’dan taşıyacağı iddiaları da konuşulurken, Sanset Gıda’nın kısa zaman içerisinde resmi açıklama yapması bekleniyor.

SAMET KARADAĞ / ORDU YORUM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!