- Eylül 13, 2019
- No Comment
- 60
Yeni Ordu Puan Peşinde !
TFF 3.Lig’de mücadele eden Yeni Orduspor, ligin 3.hafta maçında Çatalcaspor’dan puan ya da puanlar almak istiyor. Türkiye Kupası maçında Fatsa…
TFF 3.Lig’de mücadele eden Yeni Orduspor, ligin 3.hafta maçında Çatalcaspor’dan puan ya da puanlar almak istiyor.
Türkiye Kupası maçında Fatsa Belediyespor’a kaybederek kupanın dışında kalan Yeni Orduspor, lig maçı hazırlıklarını tamamladı. Mor-Beyaz-Siyahlı ekip, gözünü sahasında konuk edeceği Çatalcaspor’a çevirdi.
Ligin ilk iki hafta maçında golsüz berabere kalan ve iki puana ulaşan Yeni Orduspor, sezonun ikinci iç saha maçında Çatalcaspor’dan puan ya da puanlar almak istiyor.
Çatalcaspor oynadığı iki karşılaşmadan dört puan toplarken, iki ekip arasındaki karşılaşma 15 Eylül Perşembe günü saat 15:30’da 19 Eylül Stadyumu’nda oynanacak.
SAMET KARADAĞ