- Nisan 8, 2024
- No Comment
- 149
Yeni Ordu Stadyumu’na Giden Taraftarlar Üzgün Ayrıldı
TFF 3.Lig’de mücadele eden ve yeni teknik direktörü Ramazan Çelik gözetimde ilk maçına Muş 1984 Muşspor karşısında çıkan Orduspor 1967…
![Yeni Ordu Stadyumu’na Giden Taraftarlar Üzgün Ayrıldı](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2024/04/Orduspor-1967-A.S-1.jpg)
TFF 3.Lig’de mücadele eden ve yeni teknik direktörü Ramazan Çelik gözetimde ilk maçına Muş 1984 Muşspor karşısında çıkan Orduspor 1967 A.Ş., binlerce taraftarı önünde beklentileri karşılayamadı ve kendi taraftarları önünde iki puan kaybederek bayram öncesinde Yeni Ordu Stadyumu’nda oynanan son maçta Ordulu futbolseverleri mutlu edemedi.
2023-2024 sezonuna mutlak şampiyonluk parolası ile başlayan ve yeni başkan İsa Akçay’ın sezon başından bu yana defalarca şampiyonluğu işaret ettiği Orduspor 1967 A.Ş.’de beklentiler sonuçsuz kalmıştı. Orduspor 1967 A.Ş.’de bu süreçte takımın dördüncü teknik direktörü olan Ramazan Çelik, ilk maçında Muş 1984 Muşspor karşısında takımın başında sahaya çıktı. Ramazan Çelik ile birlikte yeni bir ivme kazanmak isteyen Orduspor 1967 A.Ş.’de tribüne gelen taraftarlar takıma büyük destek verirken, bu süreçte maçın bitiminde sahadan üzgün ayrılan taraf oldu.
Orduspor 1967 A.Ş.’de bu sezon ilk yarıda iç sahada oynanan 7 maçta 3 galibiyet, 2 beraberlik ve 2 mağlubiyet alırken, Muş 1984 Muşspor maçı öncesinde ise sezonun ikinci yarısında oynadığı 5 maçta 3 galibiyet ve 2 beraberlik almıştı. Orduspor 1967 A.Ş.’de Pazar günü oynanan maçta taraftarlar maça yoğun ilgi gösterirken, son haftalarda taraftar sayısının azaldığı takımda bu maçtaki taraftar sayısı yönetimi ve yeni teknik heyeti sevindirdi ancak takımdan beklenen karşılık gelmedi.
Taraftarların yoğun desteği ile maça başlayan ve henüz ilk dakika dolmadan golü bulan Orduspor 1967 A.Ş.’de takım bu golün üzerine koyamadı. Orduspor 1967 A.Ş.’de, sezonun ilk yarısında deplasmanda Muş 1984 Muşspor karşısında alınan galibiyet, iç sahada alınmadı. Play-Off yarışında yara alan Orduspor 1967 A.Ş., önümüzdeki hafta deplasmanda Armoni Alanya Kestelspor karşısına çıkacak.
SAMET KARADAĞ