Mart 20, 2023

18 yaşında Orduspor’da profesyonel olduktan sonra uzun yıllar boyunca çeşitli takımların formasını giyen başarılı sağ bek Yasin Öztop’un yolu yine Ordu’ya düştü. Tecrübeli oyuncu, yeni sezonda Yeni Orduspor’un başarısı için ter dökecek.

Geçtiğimiz sezonu Erbaaspor’da geçiren Yasin Öztop, Yeni Orduspor’un teklifi üzerine yeniden memleketi Ordu’ya döndü.

“Güzel bir sonuç almak istiyoruz”

Müsabaka gününe kadar hazır hale gelmek istediklerini aktaran Öztop, “Yeni sezon hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Ancak önümüzde müsabaka için kısa bir süre var. Çalışmalarımız iyi gidiyor. Pazar günü oynanacak olan 68 Aksaray Belediyespor müsabakasına kadar hazır hale gelmek istiyoruz. İlk maçımızda taraftarlarımızın önünde güzel bir sonuç almayı arzuluyoruz” dedi.

“Bizi yalnız bırakmasınlar”

68 Aksaray Belediyespor karşılaşması öncesinde taraftarlara çağrıda bulunan başarılı sağ bek; “Taraftarlarımız bizi yalnız bırakmasınlar. Yeni Orduspor, Ordu şehrinin takımı. Biz o sahaya çıktığımız zaman onlara kesinlikle çok ihtiyacımız olacak. Biz tek başımıza değil, taraftarlarımızla güçlüyüz. Taraftarlarımızın bizleri yalnız bırakmayacağına inanıyorum. Taraftarlarımızın desteğini arkamıza alarak sahaya çıkmak istiyoruz” diye konuştu.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!