Ordu’ya gelerek Yeni Orduspor Kulübü başkanlığına resmen adaylığını koyan Şükrü Bodur, yapılacak kongrede takımın adının ‘Orduspor Futbol Kulübü’ olması konusunda genel kurulda oylamaya gideceklerini belirtti.

30 Kasım’da yapması gereken kongre öncesinde Şükrü Bodur’un adaylıktan çekilmesiyle kongrenin iptal edildiği Yeni Orduspor’da hareketli saatler yaşanıyor. Mor-Beyaz-Siyahlı 3.Lig temsilcisinde Şükrü Bodur’un Ordu’ya dönerek başkanlığa talip olduğunu söylemesiyle birlikte yeniden kongre kararı alındı.

22 Aralık’ta yapılması beklenen kongrede ise en önemli konulardan birisi isim değişikliği olacak. Köy Hizmetleri, Güzelorduspor, Ordu Futbol Kulübü ve son alarak 3 senedir Yeni Orduspor adıyla mücadele eden Ordu temsilcisinin, yapacağı kongre sonrasında adının ‘Orduspor Futbol Kulübü’ olması bekleniyor.

10 yıl aradan sonra Ordu Futbolu’na yeniden dönüş yapacak olan Şükrü Bodur’un, geçmiş yıllarda başkanlık yaptığı Orduspor’a olan sevgisinden dolayı kulübün adını Orduspor ile özleştirme adına ‘Orduspor Futbol Kulübü’ yapacağı öğrenildi. Kulübün yeni logosu üzerinde de çalışmalar yapıldığı ve son 4’e kalan logolar üzerinden seçimi Genel Kurul üyelerinin yapacağı açıklandı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!