• Ağustos 12, 2019
  • No Comment
  • 74

Yeni Orduspor’da Burak Gitti !

TFF 3.Lig’de mücadele edecek olan Yeni Orduspor’da geçen sezon forma giyen forvet Burak Aydın, yeni sezonda Anagold 24 Erzincanspor ile…

 Yeni Orduspor’da Burak Gitti !

TFF 3.Lig’de mücadele edecek olan Yeni Orduspor’da geçen sezon forma giyen forvet Burak Aydın, yeni sezonda Anagold 24 Erzincanspor ile anlaştı.

2019-2020 sezonu öncesinde takımın komple değişeceği Yeni Orduspor’da bir isim daha takım buldu. Geçen sezon takımın gol yüküne katkı sağlayan isimlerin başında gelen Burak Aydın, Anagold 24 Erzincanspor ile sözleşme imzaladı.

Yeni Orduspor’da yönetim, teknik heyet ve diğer sorunlardaki belirsizlikten dolayı takımda kalmak istemeyen Burak Aydın, gollerine Anagold 24 Erzincanspor forması ile devam edecek. Aydın geçen sezon Mor-Beyaz-Siyahlı forma ile 7 gol atmıştı.

24 yaşındaki oyuncu kariyerinde ise 1.Lig’de 12 maç 1 gol, 2.Lig’de 34 maç 2 gol ve 3.Lig’de 73 maçta 14 gollü performans göstermişti.

SAMET KARADAĞ

Related post

İç Transferde Bir İsim Daha Kaldı !

İç Transferde Bir İsim Daha Kaldı !

TFF 3.Lig ekiplerinden Yeni Orduspor’da geçen sezon forma giyen Burak Aydın, yeniden anlaşarak sözleşmesini uzattı. Yeni sezonda iç ve dış transferde…

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir