TFF 3.Lig’de bu sezon 3 teknik direktör ile çalışan ancak istediği hedefe ulaşamayan Yeni Orduspor’da, Nihat Balan ve Mehmet Ali Karaca aldıkları 5’er mağlubiyetle takımı hedeften uzaklaştırdı.

Bu sezonda da geçen sezon yaşadığı senaryoyu yaşayan ve lig bitmeden hedefsiz kalan Yeni Orduspor’da, yönetim teknik direktörlerden verim alamadı. Sezona Mustafa Özer ile başlayan ve ardından Nihat Balan ile yola devam eden Yeni Orduspor, 10 maç sonra Balan ile de yolları ayırıp takımı Mehmet Ali Karaca’ya emanet etmişti.

Yeni Orduspor’da teknik direktörler Mustafa Özer, Nihat Balan ve Mehmet Ali Karaca, 32 hafta boyunca takımın başında kalırken, bir türlü takımı Play-Off’a taşıyamadılar. Üç teknik adamdan en iyi performansı Mustafa Özer sergilerken, Özer 11 maçta 5 galibiyet 3 beraberlik 3 mağlubiyet almıştı.

Özer ile yollar ayrıldıktan sonra takımın teknik direktörü olan Nihat Balan, 10 maçta 2 galibiyet 3 beraberlik ve 5 mağlubiyet almış ve takımdan gönderilmişti. Mehmet Ali Karaca döneminde ise Yeni Orduspor 11 maçta 5 galibiyet 1 beraberlik ve 5 mağlubiyet alabilmişti.

Mor-Beyaz-Siyahlı ekip ligde 33.hafta sonrasında 13 mağlubiyet alırken, bu mağlubiyetlerin 10’unu Nihat Balan ile Mehmet Ali Karaca döneminde alındı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!