- Haziran 24, 2023
- No Comment
- 74
Yeni Sezon Öncesinde Rota Niyazi Hüseyinoğlu’ne Çevrildi
TFF 3.Lig’de yeni sezon öncesinde Ordu’yu temsil eden 52 Orduspor Futbol Kulübü, Orduspor 1967 A.Ş. ve Fatsa Belediyespor, teknik direktörlük…
TFF 3.Lig’de yeni sezon öncesinde Ordu’yu temsil eden 52 Orduspor Futbol Kulübü, Orduspor 1967 A.Ş. ve Fatsa Belediyespor, teknik direktörlük koltuğuna Niyazi Hüseyinoğlu’nu getirmek istiyor.
2023-2024 sezonu öncesinde TFF 3.Lig’de Grup kura çekimleri yapılırken, Ordu takımlarının ise planlamaları henüz belli olmadı. Bayramdan sonra çalışmalara başlayacak olan 52 Orduspor Futbol Kulübü, Orduspor 1967 A.Ş. ve Fatsa Belediyespor’dan birisi yeni sezonda takımı Niyazi Hüseyinoğlu’na emanet etmek istiyor.
Kongreyi bekleyen 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde hem başkan adayı belli olmazken hem de mevcut teknik direktör Yavuz İncedal sezonun bitmesiyle görevi bırakmıştı. Orduspor 1967 A.Ş.’de ise 1.5 sezondur takımın başında olan Cahit Erçevik, 2.Lig ekibi Arnavutköy Belediyesi Gençlik ve Spor ile anlaşmaya vardı. Fatsa Belediyespor’da ise yeni gelecek olan yönetimin teknik direktör kararı merak ediliyor.
Teknik Direktörlük konusunda Türk Futbolu’nun en istikrarlı isimlerden birisi olan ancak geçen sezonun ikinci yarısının başında Fatsa Belediyespor ile yollarını ayıran Niyazi Hüseyinoğlu yeniden eşofmanları giyebilir. Hedefi Play-Off olan bir takımla anlaşmak isteyen Niyazi Hüseyinoğlu, 3.5 sezonda Fatsa Belediyespor başında 115 çıkmıştı. Hüseyinoğlu, bu maçlarda 32 galibiyet, 36 beraberlik ve 47 mağlubiyet almıştı.
SAMET KARADAĞ