Yeni Teknik Direktör Kim, AsBaşkan Neden İstifa Etti ?

Sürpriz bir şekilde teknik direktör Şirahman Berber’in ve Asbaşkan Sedat Eren’in görevi bıraktığı Ünye 1957 Spor’da bu göreve Sebahattin Albayrak getirildiği belirtilirken sonra yapılan paylaşımın silinmesi dikkatlerden kaçmadı.

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Ünye 1957 Spor’da Afyon kampının ardından ilginç gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Maddi imkansızlıklar söylentileri nedeniyle Şirahman Berber’in görevi bıraktığı konuşulurken, hemen akabinde açıklanan yeni teknik direktör Sebahattin Albayrak paylaşımı çok geçmeden silindi.

Son olarak Körfez Futbol Kulübü’nü çalıştıran Trabzon doğumlu teknik adam Orduspor’da da uzun yıllar antrenörlük görevi yapmıştı. Ancak Sebahattin Akbayrak’ın takımın yeni teknik direktör olup olmadığı henüz netlik kazanmadı.

Yeşil-Beyazlı ekipte öte yandan teknik direktör Şirahman Berber gibi özel işleri nedeniyle istifa ettiği belirtilen AsBaşkan Sedat Eren’in istifası sonrasında Basın Sözcüsü Mithat Yağal konuşulanları sert bir dille yalanladı.

Kulübün basın sözcüsü Mithat Yağal “Yönetim olarak biz görevimizin başındayız. Bir kişinin istifası kulübü çıkmaz duruma sokmaz. Yönetim olarak görevimizin başındayız. Bir kaos ortamı yoktur. Göreve geldiğimiz günden itibaren aynı azimle çalışmaya devam ediyoruz. Görevinden istifa eden Sedat Eren’e bu güne kadar yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkür ediyoruz. Ünye 1957 Spor hedeflediği yolda yoluna devam etmektedir” dedi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!