Mart 28, 2023

Yeşilordu Futbol Kulübü, Doğaspor ile Hazırlandı ! 3-2

Ordu 2.Amatör Lig takımlarından Yeşilordu Futbol Kulübü, yeni sezon hazırlıkları kapsamında Doğaspor ile karşı karşıya gelirken hazırlık maçını 3-2 kazandı.

2022-2023 sezonunda Ordu 2.Amatör Lig’de mücadele edecek olan ve kulüp tarihinde ikinci sezonunda ligde terfi hedefi ile kadro kuran Yeşilordu Futbol Kulübü, yeni sezonun hazırlıklarını sürdürüyor. Sezonu oldukça erken açan ve antrenmanlarını sürdüren Yeşilordu Futbol Kulübü, Ordu 1.Amatör Lig takımlarından Doğaspor ile hazırlık maçı oynadı.

Spor Toto Altınordu Tesisleri’nde karşı karşıya gelen iki ekip arasındaki maçta Yeşilordu Futbol Kulübü ve Doğaspor teknik heyeti birçok isme maçta şans verdi. Heyecanı yüksek ve gollü geçen maçı ise Yeşilordu Futbol Kulübü 3-2 kazandı.

Ordu 2.Amatör Lig’de 2022-2023 sezonunda Fatsaspor, Fevzi Çakmakspor, Gülyalı Belediyespor, İdman Yurduspor, İstanbul Boğazıspor, Orduspor ve Yeşilordu Futbol Kulübü mücadele edecek. Yeşil Ordu Futbol Kulübü sezonun açılış maçında ise Gülyalı Belediyespor ile karşılaşacak.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!