- Aralık 20, 2022
- No Comment
- 155
Yeşilordu Futbol Kulübü Yeni Sezonu Açtı !
Ordu Futbolu’nun yeni takımlarından birisi olan ve yeni sezonda ikinci kez Ordu 2.Amatör Lig’de mücadele edecek olan Yeşilordu Futbol Kulübü,…
![Yeşilordu Futbol Kulübü Yeni Sezonu Açtı !](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2022/12/Screen-Shot-1444-05-25-at-16.08.43-1.png)
Ordu Futbolu’nun yeni takımlarından birisi olan ve yeni sezonda ikinci kez Ordu 2.Amatör Lig’de mücadele edecek olan Yeşilordu Futbol Kulübü, sezonu açarak ilk antrenmanını yaptı.
2022-2023 sezonunda Ordu 2.Amatör Lig’de mücadele edecek olan Yeşilordu Futbol Kulübü, sezonun ilk antrenmanı için sahaya indi. Kulüp Başkanı Yahya Evli’nin de yer aldığı sezonun ilk antrenmanında Yeşilordu Futbol Kulübü, genç antrenör Hacı Ahmet Taşpınar önderliğinde çalıştı.
Geçtiğimiz sezon 8 takımın mücadele ettiği Ordu 2.Amatör Lig’de ilk kez sahaya çıkan Yeşilordu Futbol Kulübü, sezon sonunda dört takımın bir üst lige çıktığı ligi 5.sırada bitirmişti. Hem A takım hem de altyapı faaliyetlerini sürdüren Yeşilordu Futbol Kulübü’nün yeni sezondaki hedefinin ise lig terfisi olduğu öğrenildi.
Yeşilordu Futbol Kulübü’nün 2022-2023 sezonu ilk antrenmanına ise 20 futbolcunun katıldığı ve lisans işlemlerinin yakın zamanda yapılacağ belirtildi.
SAMET KARADAĞ