- Mart 10, 2024
- No Comment
- 250
Yeşilordu ile Kabadüz Yenişemedi 2-2
Ordu 1.Amatör Lig Play-Off 4.Hafta maçında Yeşilordu Futbol Kulübü ile Kabadüz Belediyespor 2-2 berabere kaldı. 2023-2024 sezonunda Play-Off Grup Statüsü…
Ordu 1.Amatör Lig Play-Off 4.Hafta maçında Yeşilordu Futbol Kulübü ile Kabadüz Belediyespor 2-2 berabere kaldı.
2023-2024 sezonunda Play-Off Grup Statüsü 4.hafta maçında Yeşilordu Futbol Kulübü ile Kabadüz Belediyespor karşı karşıya geldi. Kulüp tarihindeki ilk sezonunda Play-Off oynayan Yeşilordu Futbol Kulübü ile destek alamadığı gerekçesiyle isim değişikliği konusunda TFF’den resmi belgeyi bekleyen Kabadüz Belediyespor karşı karşıya geldi.
Karşıyaka Tesisleri’nde oynanan maçta 15.dakikada Ömer Çalık ile öne geçen Yeşilordu Futbol Kulübü’ne Kabadüz Belediyespor karşılık vermeye çalışırken ilk yarı bitmeden gol geldi ve ilk 45 dakika 1-1 bitti. İkinci 45 dakikada da aynı senaryo oynanınca birer gol daha geldi ve mücadele 2-2 biterken takımlar birer puan aldı.
Yeşilordu Futbol Kulübü puanını 7 yaparken Kabadüz Belediyespor ise 8 puana çıkarak liderliğini korumayı başardı.
SAMET KARADAĞ