- Temmuz 26, 2023
- No Comment
- 90
Yılport Samsunspor, Arda Turan’ın Yönettiği Eyüp’ü Yendi
2023-2024 sezonu öncesinde hazırlık çalışmalarını sürdüren Yılport Samsunspor, yeni sezon öncesinde oynadığı hazırlık maçında Arda Turan’ın teknik direktörlük yaptığı Eyüpspor’u…
2023-2024 sezonu öncesinde hazırlık çalışmalarını sürdüren Yılport Samsunspor, yeni sezon öncesinde oynadığı hazırlık maçında Arda Turan’ın teknik direktörlük yaptığı Eyüpspor’u 3-1 yendi.
Yeni sezonda Trendyol Süper Lig’de mücadele edecek olan Yılport Samsunspor, Trendyol 1. Lig ekiplerinden Eyüpspor ile yaptığı hazırlık maçını 3-1 kazandı. Karadeniz ekibinde teknik direktör Hüseyin Eroğlu, yeni transferlerden bazı isimlere şans verdiği hazırlık maçında Yılport Samsunspor’un golleri ikinci yarıda geldi.
The Sign Esentepe Hotel 2 Numaralı Futbol Sahası’nda oynanan maçta Yılport Samsunspor ahaya Okan, Rick, Alim, Zeki, Bola, Nanu, Soner Aydoğdu, Cihan, Osman, Fofana ve Tanque 11’i ile çıktı. İlk yarı ilk yarı golsüz tamamlanırken ikinci yarı Szumski, Yunus, Satka, Yusuf, Soner, Enes, Celil, Muhammet Ali, Barış, Laura ve Marius oyuna dahil oldu.
49’uncu dakikada Recep Niyaz’ın golüyle öne geçen Eyüpspor karşısında 62’nci dakikada Zeki Yavru, 67′ ve 71’inci dakikalarda Marius’un attığı goller ile Yılport Samsunspor karşılaşmadan 3-1 galip ayrıldı.
SAMET KARADAĞ