• Ağustos 29, 2023
  • No Comment
  • 260

Yılport Samsunspor Elano’yu Trabzon’a Kiraladı

Yılport Samsunspor’un geçen sezonun devre arasında ADO Den Haag U21’den kadrosuna kattığı savunma oyuncusu Elano Lorenzo Yegen’i kiralık olarak 2.Lig…

 Yılport Samsunspor Elano’yu Trabzon’a Kiraladı

Yılport Samsunspor’un geçen sezonun devre arasında ADO Den Haag U21’den kadrosuna kattığı savunma oyuncusu Elano Lorenzo Yegen’i kiralık olarak 2.Lig ekibi 1461 Trabzon Futbol Kulübü’ne kiraladı.

2023-2024 sezonunda mücadele ettiği Trendyol Süper Lige iyi başlangıç yapamayan ve sezon başından bu yana sürdürdüğü transfer çalışmalarına devam eden Yılport Samsunspor’da aynı zamanda ayrılan oyuncular da var. Yılport Samsunspor, 21 yaşındaki Hollanda doğumlu oyuncusu Elano Lorenzo Yegen’i kiralık olarak 2.Lig ekibi 1461 Trabzon Futbol Kulübü’ne verdi.

Geçen sezonun devre arasında transfer edilen ve babası Türk, annesi Hollandalı olan Elano Lorenzo Yegen, Yılport Samsunspor’da dört maçın kadrosuna yer almasına rağmen süre alamamıştı. Yeni sezon öncesinde alt lig takımlarına kiralanması gündeme gelen Yegen, 1461 Trabzon Futbol Kulübü ile kiralık olarak anlaşmaya vardı.

Türkiye’de A takım seviyesinde henüz maça çıkmayan 2002 doğumlu Elano Lorenzo Yegen, geçen sezon Yılport Samsunspor U19 takımında 6 kez maça çıkmıştı. Yegen, kariyerinde MVV Maastricht’te 12 ve HV & CV Quick’te 3 maça çıktı.

SAMET KARADAĞ

Related post

Trabzonspor’a Yeniden Dönmüştü, 2.Lig Maçını Tribünden İzledi

Trabzonspor’a Yeniden Dönmüştü, 2.Lig Maçını Tribünden İzledi

Trendyol Süper Lig’de Nenad Bjelica’nın takımdan gönderilmesinin ardından göreve getirilen eski teknik direktör Abdullah Avcı, 2.Lig’de 1461 Trabzon Futbol Kulübü ile…

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir