- Ekim 1, 2023
- No Comment
- 242
Yılport Samsunspor’un Gençlerini Ünye 1957 Spor Aldı
Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Ünye 1957 Spor, Trendyol Süper Lig ekibi Yılport Samsunspor’dan 2004 doğumlu Ömür Özcan ve Gökay…
![Yılport Samsunspor’un Gençlerini Ünye 1957 Spor Aldı](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/10/Yilport-Samsunspor-U19.jpg)
Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Ünye 1957 Spor, Trendyol Süper Lig ekibi Yılport Samsunspor’dan 2004 doğumlu Ömür Özcan ve Gökay Bayraktar ile anlaşmaya vardı.
2023-2024 sezonunda yenilenen yönetim ve teknik heyeti ile birlikte saha içerisinde de yeniliklere başlayan Ünye 1957 Spor’da transferler arka arkaya geliyor. Kayyıma kalan kulübe Şanlıurfalı iş adamı Murat Narin’in başkan olması ile harekete geçen Ünye 1957 Spor’da teknik direktörlük koltuğuna da Orhan Anıl getirilirken, Yeşil-Beyazlı ekip Yılport Samsunspor’un genç oyuncuların aldı.
Zile Belediyespor’da başladığı futbola bir dönem Tokatspor altyapısında devam eden ve daha sonra Tokat İl Milli Eğitim Gençlik ve Spor’a geçen 2004 doğumlu Ömür Özcan, 2022 yılının Mart ayından Yılport Samsunspor altyapısına transfer olmuştu. Elit Akademi Ligi U19’da U16 maça çıkan 19 yaşındaki Özcan, yeni sezonda Ünye 1957 Spor forması giyecek.
Futbola Samsun’da Atakum Belediyespor’da başlayan ve Ceditılıcaspor’a transfer olan olan Gökay Bayraktar 2016-2017 sezonunun devre arasında ise Yılport Samsunspor altyapısında transfer olmuştu. Yılport Samsunspor’da U14, U15, U16, U17 ve U19 takımlarında forma giyen Gökay Bayraktar, profesyonel sözleşme alamadan takımdan ayrıldı ve Ünye 1957 Spor’a transfer oldu.
SAMET KARADAĞ