- Nisan 30, 2019
- No Comment
- 96
Yine Final, Yine Abdullah, Yine Gol !
Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de Altınordu Belediyespor forması giyen Abdullah Yurttaş, önemli maçlarda attığı gollerle takımını bu sezon sonunda da…
Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de Altınordu Belediyespor forması giyen Abdullah Yurttaş, önemli maçlarda attığı gollerle takımını bu sezon sonunda da sırtlamayı başardı.
Altınordu Belediyespor’un 1997 doğumlu forvet oyuncusu Abdullah Yurttaş, bu sezonda da takımını sırtladı. Genç forvet oyuncusu geçen sezon oynanan 1.Amatör Lig final maçında Kumruspor maçında açılış golünü atarken takımının Bölgesel Amatör Lig’e çıktığı maçta açılışı yapan isim olmuştu.
Sezon öncesinde Karadeniz Amatör Milli Takımı’na seçilen Abdullah Yurttaş, Bölgesel Amatör Lig’de de Altınordu Belediyespor ile devam demişti. Lig maçlarında 19 maçta 5 gol atmıştı. Final maçlarını seven Abdullah Yurttaş, Orduspor ile oynanan Bölgesel Amatör Lig Play-Out maçında 2 gol birden atmayı başardı.
Profesyonel lig takımların radarına giren Abdullah Yurttaş, Altınordu Belediyespor’dan önce ise Ordu İdman Yurdu ve Orduspor’da altyapılarda forma giymişti.
SAMET KARADAĞ