Yine Söz Verildi, Yine Tutulmadı !

Ordu Futbolu’nda Amatör takımlar üzerinden söz verilerek yapılan projeler butiğinde Amatör takımların yüzüne bakılmazken, bunlara bir yenisi daha eklendi.

‘Amatör’ün Kalbi Olacak’ projesi ile yapılan Spor Toto Altınordu Tesisleri, ‘Amatör Takımlara Müjde’ adı altında yapılan Gülyalı Tesisleri bitime kavuştuğunda amatör takımlara istedikleri verilmezken, amatör takımlar yine mağdur edildi.

Geçen sezon inşaatına başlayan ve her amatör takıma bir kulüp binası sözü ile ilk kazmanın vurulduğu Spor Toto Altınordu Tesisleri’nde, takımlar hala binalarını alamadı. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından  inşa edilen Altınordu Karşıyaka Spor Tesisleri’ndeki soyunma odalarının, hala kulüplere teslim edilmemesi tepkilere neden oldu.

Yıllardan bu yana Ordu’daki amatör futbol kulüplerinin en büyük eksikliği olan kulüp binaları ve soyunma odaları inşaatı tamamlanmasına karşın kulüplere teslim edilmedi. Kulüpler söz verildiği gibi kulüp binalarını isterken, bu yapılan binaların farklı bir spor kulübüne verilecek olmasından şüpheliler.

Ordu’nun Gülyalı İlçesi’nde yapıma başlandığında amatör takımlar için denilen Gülyalı Tesisleri, bitime kavuştuğu andan itibaren 52 Orduspor Futbol Kulübü’ne verilmişti.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!