Ordu 1. Amatör Küme ekiplerinden Orduspor 1967 Kulübü Başkanı Savaş Şimşek, Ordu halkından ve taraftarlardan destek isteyerek, “Orduspor Kulübü’nü yaşatmak için elimizden geleni yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz” dedi.

Orduspor 1967 Spor’un bir restoranda basınla buluştuğu toplantıya Başkan Savaş Şimşek, yönetim kurulu üyeleri, ASKF Başkanı Mustafa Kılıç, Futbol İl Temsilcisi Ali Osman Osma, Saha Komiserleri Derneği Ordu Şubesi Başkanı Metin Kul, TÜFAD Ordu Şubesi başkanı ve Orduspor Altyapı Koordinatörü Turgut Kır ve basın mensupları katıldı.

“Taraftarımızı mutlu etmeye çalışacağız”

Orduspor’u hak ettiği yere geitrmek istediklerini aktaran Şimşek; “Orduspor 1967 Kulübü, futbol, kadın futbolu, görme engelliler futbol, bu sene dahil edebilirsek kadın basketbolda mücadele edeceğiz. Ayrıca taekwondo, vücut geliştirme branşlarında sahaya çıkacağız. Biz sadece bir futbol takımı değiliz, bir spor kulübüyüz. 1967 yılında kurulan Orduspor Kulübümüzün devamı olarak, bir futbol ve spor kulübü olma yolunda merdivenleri teker teker çıkıp, memleketimizi en iyi şekilde temsil etmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Bunun içinde bütün Ordu halkından ve taraftarlarımızdan destek istiyoruz. Her zaman mücadele eden, kimliğini, kimliğini sahaya koyan, kazanmak için sahaya çıkan, elinden geleni yapan ve her zaman Ordu halkını ve taraftarını mutlu etmeye çalışan bir Orduspor izleyeceğiz” dedi.

“Bir forma ve atkı da sen al”

Taraftarlara çağrıda bulunan Başkan Şimşek; “Store mağazalarımızda forma ve atkı satışlarımız başlamıştır. Hep beraber birlikte bu kulübü ayağa kaldıracağız. Bir forma da sen al, bir atkı da sen al, senin de takıma katkın olsun. Orduspor, senin, benim ya da birilerinin takımı değildir. Bu takım Ordu şehrinin takımıdır. Herkesin buraya özen göstermesini istiyorum. Forma ve atkı alınması konusunda taraftarlarımızdan ve halkımızdan destek istiyoruz” diye konuştu.

“Birlik olmalıyız”

Tekrar eski günlere dönebilmek için birliktelik içinde olmaları gerektiğini savunan Şimşek; “Orduspor Kulübü’nü yaşatmak için elimizden geleni yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz. Bu bizim şahsi meselemiz değil, Ordu halkının meselesi. Bu yüzden elimizden geldiği kadar laf üretmek yerine iş yapmaya gayret göstereceğiz. Bunu da hep birlikte yapalım. Hep birlikte bu kulübü tekrar ayağa dikelim” ifadelerini kullandı.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!