Ligler Oynanmayacak Ancak İkinci Etap Hazırlıkları Başladı !

TFF Kadınlar 3.Ligi’nde mücadele etmesi beklenen 52 Yalıköyspor, Kadın Futbol Ligleri’nin oynanmayacağının açıklanmasına rağmen ikinci etap çalışmalarına başladı.

2020-2021 sezonunda Ordu’da Kadın Futbolu’nun yeni takımlarından birisi olması beklenen ve transferlerini hızlı bir şekilde yapan 52 Yalıköyspor Kadın Futbol Takımı, antrenmanlarına devam ediyor. Kadın Futbol Takımı’nda hazırlıkların ikinci etap çalışmalara Fatsa Ek Sahası’nda başlarken, TFF ise Kadın Futbolu’nun oynanmayacağını açıklamıştı.

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre 2020-21 sezonunda Bölgesel gelişim ligleri U-14, U-15, U-16 ve U-17 yaş kategorileriyle Kadılar 1. Lig, Kadınlar 2. Ligi, Kadınlar 3. Ligi, Yıldız Kızlar Türkiye şampiyonası, TFF Futsal liglerinin Covid-19 virüs salgını nedeniyle 2. bir tarihe kadar ertelendiği ifade edilmişti.

52 Yalıköyspor Kadın Futbol Takımı şu ana kadar transferde Gizem Varan, Gülseda Nur Bacak, Serap Seçkin, Seda Kardaş, Rümeysa Yiter, Şevval Ertan, İrem Bulut, Burcu Demir ve Ebru Nayman ile anlaşmaya varmıştı.

Samet Karadağ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!