• Temmuz 15, 2023
  • No Comment
  • 66

2.Karadeniz Serbest Güreş Şampiyonası Sona Erdi

Sen 1 Ordusun Vakfı tarafından 11-14 Temmuz arasında düzenlenen 2. Karadeniz Serbest Güreş Turnuvası” bu yıl Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı…

 2.Karadeniz Serbest Güreş Şampiyonası Sona Erdi

Sen 1 Ordusun Vakfı tarafından 11-14 Temmuz arasında düzenlenen 2. Karadeniz Serbest Güreş Turnuvası” bu yıl Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e ithaf edildi.

2.Karadeniz Serbest Güreş Turnuvası’nın ilk gününde 12-13 yaş yarışmaları Ünye Cumhuriyet Meydanı’nda yapıldı. 12 Temmuz’da ise 13-15 yaş yarışmaları Fatsa Spor Salonunda yapıldı. 11-14 Temmuz tarihleri arasında düzenlenen ve Altınordu Atatürk Parkı’nda U20 final müsabakalarıyla sona eren turnuva ilgi gördü. Programa Ordu Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Celal Tezcan da katıldı.

Güreşlerde Ordu takım halinde birinci olurken, Samsun ikinci, Giresun üçüncü ve Amasya dördüncü oldu. Dereceye giren sporculara madalyaları ve ödülleri, Ordu Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Celal Tezcan, Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, Sen 1 Ordusun Vakfı Başkanı Arif Hikmet İlke tarafından takdim edildi. Organizasyon toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

Karadeniz Serbest Güreş Turnuvası’nın 13 Temmuz 2023 Perşembe Günü Saat 19:00’da Atatürk Spor Salonu önünden 52 metrelik bayrakla protokol üyeleri ve katılımcılar Ceren Özdemir Meydanı’na kadar kortej yürüyüşü gerçekleştirilmişti.

Related post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir