- Temmuz 15, 2023
- No Comment
- 114
Yeşilordu Futbol Kulübü, Şampiyon Hocayı Bırakmadı
Ordu 2.Amatör Lig’de geçen sezon Play-Off oynayan ve üst lige çıkan Yeşilordu Futbol Kulübü’nde yeni sezon öncesinde Hacı Ahmet Taşpınar…
Ordu 2.Amatör Lig’de geçen sezon Play-Off oynayan ve üst lige çıkan Yeşilordu Futbol Kulübü’nde yeni sezon öncesinde Hacı Ahmet Taşpınar ile anlaşıldığı açıklandı.
Önümüzdeki sezon Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele edecek olan Yeşilordu Futbol Kulübü’nde yeni sezon öncesinde çalışmalar başladı. Geçen sezon Ordu 2.Amatör Ligi ikinci sırada tamamlayan ve Play-Off oynayan Yeşilordu Futbol Kulübü, İdmanyurdu’nu 2-1 yenmiş ve 1.Amatör Lige yükselmişti.
Ordu’da son dönemlerin en dikkat çeken amatör takımlarından birisi olan Yeşilordu Futbol Kulübü, takımı geçen sezon şampiyon yapan Hacı Ahmet Taşpınar ile anlaştığını açıkladı. Hacı Ahmet Taşpınar ile resmi imzaların önümüzdeki günlerde atılacağı öğrenildi.
Yeşilordu Futbol Kulübü’nde ayrıca ilk olarak iç transferin yapılacağı ve Hacı Ahmet Taşpınar’ın raporu doğrultusunda transfer çalışmasının yapılacağı öğrenildi.
SAMET KARADAĞ