• Mart 28, 2024
  • No Comment
  • 117

29 Yaşındaki Türk Futbolcu, Dominik Cumhuriyeti Ligi’ne Alışıyor

Kariyerinde Türkiye’de profesyonel olarak kontrat almasına rağmen şans bulamayan ve son olarak 2019-2020 sezonunda Taiwan Ligi ekiplerinden Taipei Dragons forması…

 29 Yaşındaki Türk Futbolcu, Dominik Cumhuriyeti Ligi’ne Alışıyor

Kariyerinde Türkiye’de profesyonel olarak kontrat almasına rağmen şans bulamayan ve son olarak 2019-2020 sezonunda Taiwan Ligi ekiplerinden Taipei Dragons forması giyen 29 yaşındaki Kerem Kerimoğlu, Dominik Cumhuriyeti Ligi LDF ekiplerinden Atletico Vega Real’de forma giymeye başladı.

29 yaşında olan ve Türkiye’de umduğunu bulamayan 29 yaşındaki kanat oyuncusu Kerem Kerimoğlu, yine sınır ötesinde bir imza attı. Taiwan Ligi ekiplerinden Taipei Dragons forması giydikten sonra futboldan bir süre uzak kalan Kerem Kerimoğlu, yeni takımını Dominik Cumhuriyeti’nde buldu. Dominik Cumhuriyeti Ligi LDF ekiplerinden Atletico Vega Real, 29 yaşındaki Türk Futbolcu Kerem Kerimoğlu ile anlaştığını açıklamıştı.

Futbola memleketinin takımı olan Diyarbakirspor’da başlayan ve 2012-2013 sezonunun devre arasına kadar Diyarbakırspor altyapısında forma giyen Kerem Kerimoğlu, daha sonra 3Gen Holding Elazığspor altyapısına transfer olmuştu. Elazığ ekibinde uzun süre kalmayan ve Mersin Talim Yurdu ile profesyonel sözleşmeye imza atan Kerem Kerimoğlu, burada ise genç yaşında A takımda forma giyme şansı bulamamıştı. Bir dönem Taiwan Ligi ekiplerinden Taipei Dragons forması giyen 29 yaşındaki Kerem Kerimoğlu’nun yeni takımı Dominik Cumhuriyeti Ligi LDF ekiplerinden Atletico Vega Real oldu ve sahaya da çıktı.

Türkiye’de U21 Ligleri’nde 33 maça çıkan Kerem Kerimoğlu, Dominik Cumhuriyeti Ligi LDF ekiplerinden Atletico Vega Real formasını sezonun ikinci haftası olan Atlético San Cristóbal maçında giyerken mücadelenin son 6 dakikasında oyuna dahil oldu.

SAMET KARADAĞ

Related post

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir