- Mart 28, 2024
- No Comment
- 228
Ordu 2.Amatör Lig 3.Hafta Maçlarında İlginç İstatistik
Ordu 2.Amatör Lig’de sezonun başlamasıyla birlikte kritik maçlar oynanırken ligin 3.haftasında geçtiğimiz Pazar günü oynanan altı karşılaşmanın tamamında tüm takımların…
![Ordu 2.Amatör Lig 3.Hafta Maçlarında İlginç İstatistik](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2024/03/2.Amator-1.jpg)
Ordu 2.Amatör Lig’de sezonun başlamasıyla birlikte kritik maçlar oynanırken ligin 3.haftasında geçtiğimiz Pazar günü oynanan altı karşılaşmanın tamamında tüm takımların rakip filelere gol atması sezonun en ilginç haftalarından bir tanesini ortaya çıkardı.
2023-2024 sezonunda Ordu 2.Amatör Lig’de 3.hafta maçları geride kaldı. Geçtiğimiz Pazar günü oynanan Ordu 2.Amatör Lig’de altı karşılaşma oynanırken bu maçlarda 30 gol atıldı. Ligin 3.hafta mücadelesinde Fatsaspor, Kabataş Gençlikspor maçını oynamadan hükmen galibiyet alırken bu maçın dışında haftanın sahada oynanan altı mücadelesinde sahaya çıkan tüm takımlar gol attı. En az golün atıldığı mücadele 2-2 biten Adem Aksoy Boztepespor ile Fidangörspor maçı olurken 3-3 biten Yasonspor-İstanbul Boğazıspor maçı haftanın en gollü müsabakası oldu.
İşte Ordu 1.Amatör Lig 3.Hafta Sonuçları
Adem Aksoy Boztepespor 2-2 Fidangörspor
Yasonspor 3-3 İstanbul Boğazıspor
Bozukkale Akyazı Futbol Kulübü 4-1 İdmanyurduspor
İlküvezspor 1-4 Oney 52 Spor
Ünye Futbol Kulübü 4-1 Dolunayspor
Fevzi Çakmak Gençlerbirliği 2-3
Fatsaspor 3-0 Kabataş Gençlikspor / HÜKMEN
SAMET KARADAĞ