- Nisan 11, 2024
- No Comment
- 172
3.Lig Ekibinin Aşçısı, Eldivenleri Giydi Kaleye Geçti
TFF 3.Lig ekibi Karatay Termal 1922 Konyaspor’da teknik direktör Mehmet Yıldırım, kulübün aşçısını futbol takımı antrenmanına alarak renkli görüntülerin ortaya…
TFF 3.Lig ekibi Karatay Termal 1922 Konyaspor’da teknik direktör Mehmet Yıldırım, kulübün aşçısını futbol takımı antrenmanına alarak renkli görüntülerin ortaya çıkmasında vesile oldu.
2023-2024 sezonunda Fatsa Belediyespor’un da yer aldığı 3.Grup’ta mücadele eden Karatay Termal 1922 Konyaspor’da kulübün aşçısı Mehmet Yıldırım, kulübün aşçısını onore etti ve antrenmanda çıkardı.
Karatay Termal 1922 Konyaspor’da takımın aşçısı olan Osman Kaymaz’ı takımla antrenmanlara çıkaran teknik direktör Mehmet Yıldırım’ın bu hareket alkış aldı. Mehmet Yıldırım’ın daveti üzerinde antrenmana çıkan Kaymaz, kalecisi meziyetleri antrenmanda gösterdi.
A takım seviyesinde antrenman yapan ve kaleci antrenörleri ile birlikte çalışan Osman Kaymaz, unutulmayacak bir günü geride bıraktı ancak antrenmanda oldukça yorulduğu gözlemlendi.
SAMET KARADAĞ