• Ağustos 19, 2023
  • No Comment
  • 124

’30 Ağustos Tenis Zafer Kupası’ Ordu’da

30 Ağustos Zafer Bayramı kapsamında Ordu’a ’30 Ağustos Zafer Kupası Tenis Turnuvası’ programı düzenlenecek. 30 Ağustos 1922’de Dumlupınar’da Atatürk’ün başkumandanlığında…

 ’30 Ağustos Tenis Zafer Kupası’ Ordu’da

30 Ağustos Zafer Bayramı kapsamında Ordu’a ’30 Ağustos Zafer Kupası Tenis Turnuvası’ programı düzenlenecek.

30 Ağustos 1922’de Dumlupınar’da Atatürk’ün başkumandanlığında zaferle sonuçlanan Büyük Taarruz’u anmak için Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde kutlanan bayramda her sene düzenlenen spor faaliyetleri büyük ilgi çekiyor. Ordu’da bu sene ise 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda Tenis Zafer Kupası düzenlenecek.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri tarafından düzenlenen 30 Ağustos Zafer Kupası Tenis Turnuvası’nda 18 yaş ve üste tenis sporcuları mücadele edecek. Kadın ve Erkek olmak üzere iki farklı kategorilerin yer alacağı 30 Ağustos Zafer Kupası Tenis Turnuvası, 25 Ağustos-30 Ağustos tarihleri arasında oynanacak. Turnuva boyunca her gün 17:00 ile 00:00 arasında oynanacak maçların ardından başarılı sporcular ödüllerini 30 Ağustos tarihinde alacak.

Ordu’nun Altınordu İlçesi’nde yer alan Fatih Sutan Mehmet Spor Kompleksi Ortur Tenis Kortları’nda yapılacak olan ’30 Ağustos Zafer Kupası Tenis Turnuvası’na son başvuru tarihi ise 23 Ağustos olarak açıklandı.

Samet Karadağ

Related post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir