- Ağustos 19, 2023
- No Comment
- 254
Ordulu Hakemler Yeni Sezona Hazırlanıyor
2023-2024 sezonunda görev yapacak hakem ve gözlemciler geçtiğimiz günlerde belli olurken, Ordu Bölgesi’nden çeşitli liglerde görev yapacak olan hakemler yeni…
![Ordulu Hakemler Yeni Sezona Hazırlanıyor](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/Hakem.jpg)
2023-2024 sezonunda görev yapacak hakem ve gözlemciler geçtiğimiz günlerde belli olurken, Ordu Bölgesi’nden çeşitli liglerde görev yapacak olan hakemler yeni sezonda Giresun’da teste girecek.
Geçen sezonun bitmesiyle birlikte bireysel anlamda çalışmalarını sürdüren Ordu İli Hakemleri, kampa girdi. 2023-2024 sezonunda farklı liglerde görev alacak alan Ordu İlinin hakemleri, Seminer ve Atletik Test öncesinde bir araya geldi. Giresun’da katılacakları test öncesinde Ordu ili hakemlerini ise İl Hakem Kurulu Başkanı Kahraman Minnet ve Başkan Vekili Metin Cebeci ağırladı.
Hakemlerin yeni sezon öncesinde en önemli virajı olan Seminer ve Atletik Test öncesinde ise Ordulu hakemlere Ordu İl Hakem Kurulu Başkanı Kahraman Minnet ve Başkan Vekili Metin Cebeci başarılar diledi. Hakem ve gözlemcilerin ise yeni sezonda görev yapacakları ligler belli oldu.
İşte Ordulu Hakemlerin görev dağılımı
Süper Lig Yardımcı Hakemi: Samet Çavuş
A Klasman Yardımcı Hakemi: Mehmet Şengül, Cemal Alpay
B Klasman Hakemi: Adem Cinek
B Klasman Yardımcı Hakemi: Metin Yalçın, Çağrıcan Pazarcıklı
C Klasman Hakemi: Haluk Gürsoy
C Klasman Yardımcı Hakemi: Erdoğan Sertan Akman
Bölgesel Hakem: Furkan Ulutürk, Cantürk Kılıç, Ümit Gürsoy
Bölgesel Yardımcı Hakem: Murat Kaan Taştemel, Alp Yasin Osma, Cemal Akçin, Hakan Bahadır, Hakan Balkan
Kadın Bölgesel Yardımcı Hakem: Esma Aydın, Damla Ata
SAMET KARADAĞ