- Aralık 4, 2022
- No Comment
- 88
52 Çamlıkspor Deplasmanda Kayıp ! 3-0
Voleybol Kadınlar 2.Lig ekibi 52 Çamlıkspor, ligin 9.hafta maçında güçlü rakibi İskofyaspor karşısıda 3-0 kaybetti. Geçtiğimiz sezonların aksine bu sezon…
![52 Çamlıkspor Deplasmanda Kayıp ! 3-0](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2022/12/FjI2KpEXoAILdvP-1.jpeg)
Voleybol Kadınlar 2.Lig ekibi 52 Çamlıkspor, ligin 9.hafta maçında güçlü rakibi İskofyaspor karşısıda 3-0 kaybetti.
Geçtiğimiz sezonların aksine bu sezon ligde zirve yarışından uzak kalan ve genç oyuncularla birlikte daha mütevazı bir takımla ligde karşılaşmalara çıkan 52 Çamlıkspor, ligin güçlü ekiplerinden İskofyaspor ile karşı karşıya geldi. Trabzon deplasmanına giden Ordu ekibi, parkeden ise eli boş döndü.
Trabzon Çarşıbaşı İlçe Kapalı Spor Salonu’nda oynanan maçta zirve mücadelesi veren İskofyaspor karşısında ilk iki sette başa baş oyun ortaya koymasına rağmen set kazanamayan 52 Çamlıkspor maçı farklı kaybetti. 52 Çamlıkspor, 25-21 kaybettiği ilk setin ardından ikinci seti uzatmalara taşırken 27-25 kaybetti. Maçın üçüncü setinde ise iyice oyundan düşen Ordu ekibi seti 25-15 kaybedince maçı da 3-0 kaybetti.
52 Çamlıkspor, bu sezon parkeye çıktığı 8.maçında ise 4.kez üzgün ayrıldı. İskofyaspor ise sezonun 7.galibiyetini alarak maç sonu büyük sevinç yaşadı.
SAMET KARADAĞ