- Aralık 4, 2022
- No Comment
- 95
Ünye Gücü FK Voleybol, Rahat Kazandı ! 3-0
Voleybol Kadınlar 2.Lig ekibi Ünye Gücü FK, ligin 9.hafta maçında kendi evinde konuk ettiği Osmancık Belediyespor’u 3-0 yendi. Sezona iyi…
Voleybol Kadınlar 2.Lig ekibi Ünye Gücü FK, ligin 9.hafta maçında kendi evinde konuk ettiği Osmancık Belediyespor’u 3-0 yendi.
Sezona iyi başlayarak zirve mücadelesi veren Ünye Gücü FK Kadın Voleybol Takımı, önce 5.haftada İskofyaspor’a ardından da geçen hafta Bordo-Mavi’ye yenilerek yara almıştı. Ünye Gücü FK Voleybol, kalan maçlarda zirve yarışında tutunmak için daha iyi bir oyun ortaya koymak isterken Pazar günü Osmancık Belediyespor’u konuk etti.
Ünye İlçe Kapalı Spor Salonu’nda oynanan maçta kendisinden daha zayıf rakibi karşısında rahat oynayan Ünye Gücü FK Voleybol Takımı, galibiyeti de rahat aldı. Kırmızı-Siyahlı ekip sırasıyla 25-16, 25-17 ve 25-11 kazandığı setlerle birlikte parkeden 3-0 galip ayrıldı.
Aldığı galibiyetle birlikte bu sezon parkeye çıktığı 8.maçında 6.galibiyetine ulaşan Ünye Gücü FK Kadın Voleybol puanını 19 yaptı. Ordu ekibi, önümüzdeki hafta ise Ordu derbisinde 52 Çamlıkspor ile karşı karşıya gelecek.
SAMET KARADAĞ