Voleybol Kadınlar 2.Lig ekiplerinden 52 Çamlıkspor, ligin 12.haftasında oynaması gereken Bordo Mavi 61 maçı için Trabzon’a gitmedi ve hükmen kaybetti. 3-0

2022-2023 sezonunda Voleybol Kadınlar 2.Lig 14.Grup’ta mücadele eden 52 Çamlıkspor, eski gücünün uzağında genç oyuncularla daha mütevazı bir takım görüntüsü verirken ligde ise orta sıralarda mücadele veriyor. 52 Çamlıkspor, ligin 12.hafta maçında ise parkeye çıkmadı ve haftayı hükmen mağlup kapattı.

Bu sezon geride kalan maçlarda daha önce 5 galibiyet ve 5 mağlubiyet alan 52 Çamlıkspor, Trabzon Beşirli Kapalı Spor Salonu’nda oynanacak maça gitmedi. Ev sahibi ekip rakibini parkeden bir süre beklerken, karşılaşmanın hakemleri ise Ordu ekibinin gelmediğini tescilledi ve maçı ev sahibi ekibin hükmen 3-0 galibiyeti ile tescilledi.

Geçen sezonda Bölgesel Kadınlar Ligi’nde karşı karşıya gelen iki ekip arasında Giresun’da oynanan maçta 52 Çamlıkspor antrenörü Ozan Aktaç 3-1 kaybedilen maçın son topunda dört pas olayı nedeniyle çok sinirlenmiş ve haklı itirazı nedeniyle hafızalara kazınmıştı ancak sonuç değişmemişti.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!