- Aralık 25, 2022
- No Comment
- 140
Ünye Gücü FK Voleybol Sürprize İzin Vermedi ! 3-1
Voleybol Kadınlar 2.Ligi’nde mücadele eden Ünye Gücü FK Voleybol ligin 12.haftasında kendi sahasında Sinop Beton Ayancık Belediyespor’a şans tanımadı. 3-1…
Voleybol Kadınlar 2.Ligi’nde mücadele eden Ünye Gücü FK Voleybol ligin 12.haftasında kendi sahasında Sinop Beton Ayancık Belediyespor’a şans tanımadı. 3-1
2022-2023 sezonunda Voleybol 2.Ligi’nde mücadele eden ve zirve mücadelesi veren Ünye Gücü FK Kadın Voleybol Takımı, kendi taraftarı önünde Sinop ekibi Sinop Beton Ayancık Belediyespor ile karşı karşıya geldi. İlk üç sıraya yaklaşmak için galibiyete ihtiyacı olan Sinop ekibi ise aradığını bulamadı ve eki boş döndü.
Ünye İlçe Kapalı Spor Salonu’nda oynanan maçın ilk setinde Sinop Beton Ayancık Belediyespor 25-27 kazanarak bir anda setlerde 1-0 öne geçerken, erken toparlanan Ünye Gücü FK Kadın Voleybol Takımı, 25-15, 25-15 ve 25-11 kazandığı arka arkaya setlerle birlikte maçı 3-1 kazandı.
Ordu ekibi Ünye Gücü FK Kadın Voleybol Takımı aldığı galibiyet sonrasında ligdeki puanını 28 yaparak zirve takibi sürdürdü. Konuk ekip ise 21 puanla 4.sırada kaldı.
Samet Karadağ