- Ağustos 25, 2023
- No Comment
- 189
52 Orduspor Futbol Kulübü, 3.Etaba Ordu’da Başladı
2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig 1.Grup’ta mücadele edecek olan 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Bolu kampının ardından takıma verilen dört günlük izin…
![52 Orduspor Futbol Kulübü, 3.Etaba Ordu’da Başladı](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/52-Orduspor-Futbol-Kulubu-4.png)
2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig 1.Grup’ta mücadele edecek olan 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Bolu kampının ardından takıma verilen dört günlük izin sona erdi ve takım Ordu’da 3.etap kamp çalışmalarına başladı.
Geçtiğimiz sezon kulüp tarihinin en başarılı sezonunu geride bırakarak Play-Off Finaline kadar yükselen 52 Orduspor Futbol Kulübü, Play-Off finalinde Belediye Derincespor’a kaybetmişti. Sezonun bitmesiyle birlikte ufak bir yönetim krizi yaşamasına rağmen Şükrü Bodur’un yeniden başkan olduğu 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde yeni sezonda hedefi yine 3.Lig olarak belirlenmişti.
Ordu’da 1.Etap kamp çalışmalarına başladıktan sonra Bolu Abant’a kampa giden 52 Orduspor Futbol Kulübü, kamp sürecinde hazırlık maçları oynamıştı. 52 Orduspor Futbol Kulübü, Bolu Abant’ta oynadığı üç hazırlık maçını da kaybettikten sonra kampı noktalamış ve dört gün izne çıkmıştı. 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde sezonun 3.Etap çalışmaları ise Ordu’nun Gülyalı İlçesi’ndeki tesislerdeki antrenmanla başladı.
52 Orduspor Futbol Kulübü, lig maçı öncesinde Ordu’da Sebat Gençlikspor ile hazırlık maçında karşılaşacak. Ordu ekibi bu hazırlık maçının ardından yeni sezonda ligde Malatya Arguvan Belediyespor ile karşılaşacak.
SAMET KARADAĞ