- Ağustos 25, 2023
- No Comment
- 198
Fatsa Belediyespor, Turgutluspor İle Hazırlanacak
TFF 3.Lig ekiplerinden Fatsa Belediyespor, Afyon kampının üçüncü hazırlık maçında kendisi gibi 3.Lig’de mücadele edecek olan Turgutluspor ile Cumartesi günü…
![Fatsa Belediyespor, Turgutluspor İle Hazırlanacak](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/Fatsa-Belediyespor-2.jpg)
TFF 3.Lig ekiplerinden Fatsa Belediyespor, Afyon kampının üçüncü hazırlık maçında kendisi gibi 3.Lig’de mücadele edecek olan Turgutluspor ile Cumartesi günü karşı karşıya gelecek.
2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig’de geçmiş yıllara göre farklı bir hedefle mücadele edecek olan Fatsa Belediyespor, yeni sezonda yaptığı değişimlerle birlikte gözünü 2.Lige dikti. Ordu’yu profesyonel liglerde temsil eden üç takımdan birisi olan Fatsa Belediyespor, Afyon’da hazırlık maçlarına devam ediyor.
Sezonu Afyon’da açan ve 2.Etap kamp çalışmaları için de Afyon’u tercih eden Fatsa Belediyespor, hazırlık maçlarına başlamıştı. İlk olarak Ayvalıkgücü Belediyespor ile 2-2 berabere kalan Fatsa Belediyespor, daha sonra ise Bulvarspor karşısında 1-0 kaybetmişti.
Fatsa Belediyespor, 3.Lig 2.Grup’ta yer alan Turgutluspor ile Afyon kampındaki üçüncü hazırlık maçına çıkacak. Fatsa Belediyespor ile Turgutluspor arasındaki hazırlık maçı 26 Ağustos Cumartesi günü saat 18:00’de oynanacak.
SAMET KARADAĞ