- Temmuz 28, 2023
- No Comment
- 74
52 Orduspor Futbol Kulübü Bolu’ya Gidecek
TFF 3.Lig 1.Grup’ta mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü, geçen sezon başında olduğu gibi yeni sezon öncesinde 2.Etap kamp çalışmasını…
TFF 3.Lig 1.Grup’ta mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü, geçen sezon başında olduğu gibi yeni sezon öncesinde 2.Etap kamp çalışmasını yine Bolu’da yapacak.
Kulüp tarihinde altıncı kez üst üste profesyonel liglerde mücadele edecek olan ve 3.Lig’de yine şampiyonluk mücadelesi içerisinde yer alması beklenen 52 Orduspor Futbol Kulübü, kampa gidecek. Ordu’da ilk etap kamp çalışmalarına başlayan 52 Orduspor Futbol Kulübü, 2.Etap kamp çalışmaları çerçevesinde Bolu’da çalışacak.
Teknik Direktör Yavuz İncedal’ın büyük önem verdiği 2.Etap Kamp çalışmaları programı Ağustos ayında başlayacak. 1 Ağustos’ta Bolu’da toplanacak olan 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde kampa bazı yeni transferlerin yetiştirilmesi bekleniyor. 15 gün boyunca Bolu’da çalışma yapacak olan 52 Orduspor Futbol Kulübü’nün burada 3 ya da 4 hazırlık maçı oynayacağı öğrenildi.
15 Ağustos’ta bitecek 2.Etap kamp çalışmasının ardından yeniden Ordu’da toplanacak olan 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde teknik direktör Yavuz İncedal bu etapta ise sezon genelinde kullanacağı kadroyu netleştirecek. 52 Orduspor Futbol Kulübü 9 ya da 10 Eylül’de ise sezonun ilk hafta maçını oynayacak.
SAMET KARADAĞ