- Mart 15, 2024
- No Comment
- 135
52 Orduspor Futbol Kulübü Edirnespor’u Bekliyor
TFF 3.Lig’de Cumartesi günü mesaisinde Edirnespor ile kritik bir karşılaşmaya çıkacak olan 52 Orduspor Futbol Kulübü, maç hazırlıklarını tamamladı ve…
![52 Orduspor Futbol Kulübü Edirnespor’u Bekliyor](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2024/03/52-Orduspor-Futbol-Kulubu-5.jpg)
TFF 3.Lig’de Cumartesi günü mesaisinde Edirnespor ile kritik bir karşılaşmaya çıkacak olan 52 Orduspor Futbol Kulübü, maç hazırlıklarını tamamladı ve bu süreçte maç saatini beklemeye başladı.
Geçen hafta deplasmanda Kepez Spor Futbol A.Ş. karşısında mağlup olan ve hedefini en kötü lig üçüncülüğü olarak değiştiren 52 Orduspor Futbol Kulübü, izin kullanmadan hafta başından itibaren Edirnespor maçı hazırlıklarına başlamıştı. Teknik Direktör Bayram Toysal’ın ilk maçında mağlup olan 52 Orduspor Futbol Kulübü, bu hafta Yeni Ordu Stadyumu’nda Edirnespor’u konuk edecek.
3.Lig’de Cumartesi günü maçlarından bir tanesi olacak olan ve TFF Youtube hesabından da canlı olarak ekranlara gelecek olan karşılaşma öncesinde ise 52 Orduspor Futbol Kulübü maç hazırlıklarını tamamladı. Sezonun ilk yarısında Edirne’de rakibi karşısında 4-0 gibi ağır bir mağlubiyet alan 52 Orduspor Futbol Kulübü, Ordu’da rakibini yenerek bir basamak ve dört puan farkla önde olduğu rakibi karşısında hata yapmak istemiyor.
52 Orduspor Futbol Kulübü ile Edirnespor arasındaki mücadele Cumartesi günü saat 14:00’de Yeni Ordu Stadyumu’nda oynanacak.
SAMET KARADAĞ