- Mart 15, 2024
- No Comment
- 109
Orduspor 1967 A.Ş. Son Hazırlıklarını Deplasmanda Yaptı
TFF 3.Lig’de Cumartesi günü maçlarından bir tanesi olarak bu hafta gözlerin üzerlerinde olacağı İdaş Çatalcaspor – Orduspor 1967 A.Ş. maçı…
![Orduspor 1967 A.Ş. Son Hazırlıklarını Deplasmanda Yaptı](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2024/03/Orduspor-1967-A.S.jpg)
TFF 3.Lig’de Cumartesi günü maçlarından bir tanesi olarak bu hafta gözlerin üzerlerinde olacağı İdaş Çatalcaspor – Orduspor 1967 A.Ş. maçı öncesinde deplasmana giden Ordu ekibi, son hazırlıklarını deplasmanda yaptı ve maç saatini beklemeye başladı.
2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig 4.Grup’ta mücadele eden Orduspor 1967 A.Ş., deplasmanda İdaş Çatalcaspor ile karşı karşıya gelecek. Son deplasman maçında Balıkesirspor karşısında farklı bir galibiyet alan ancak geçen hafta kendi sahasında Bursa Yıldırımspor ile golsüz berabere kalan Orduspor 1967 A.Ş., bu hafta ise İdaş Çatalcaspor ile karşı karşıya gelecek.
Maçın hazırlık sürecinde Ordu’da başlayan Orduspor 1967 A.Ş., Perşembe günü yaptığı son antrenman ile birlikte deplasman yolculuğuna başlamıştı. Cuma günü maçın oynanacağı şehre giden Orduspor 1967 A.Ş., burada da son antrenmanını yaparak maçın başlamasını beklemeye başladı. İki takım şu ana kadar birbirleri ile sadece bir kez karşılaşırken bu karşılaşma ise 2-2 bitmişti.
İdaş Çatalcaspor ile Orduspor 1967 A.Ş. arasındaki kritik mücadele 17 Mart Cumartesi günü saat 14:00’ta Çatalca İzzettin Stadyumu’nda oynanacak.
SAMET KARADAĞ