- Ağustos 18, 2023
- No Comment
- 192
52 Orduspor Futbol Kulübü İki Hazırlık Maçı Daha Oynayacak
TFF 3.Lig ekiplerinden 52 Orduspor Futbol Kulübü sezon öncesinde iki hazırlık maçı oynayıp kaybederken, ligde oynayacağı karşılaşma öncesinde iki hazırlık…
![52 Orduspor Futbol Kulübü İki Hazırlık Maçı Daha Oynayacak](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/batuhan-aktas.png)
TFF 3.Lig ekiplerinden 52 Orduspor Futbol Kulübü sezon öncesinde iki hazırlık maçı oynayıp kaybederken, ligde oynayacağı karşılaşma öncesinde iki hazırlık maçı daha oynayacağı açıklandı.
2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig 1.Grup’ta mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde sezon başı hazırlıkları sürüyor. Ordu’da sezon açılışını yapan ve Gülyalı Tesisleri’nde çalıştıktan sonra Bolu’ya giden 52 Orduspor Futbol Kulübü, 2.Etap çalışmalarına Bolu’da başlamıştı. 52 Orduspor Futbol Kulübü hazırlık maçları serisinin ise yarısına geldi.
Sezonun ilk hazırlık maçı Silifke Belediyespor ile oynayan penaltı golüyle 1-0 kaybeden 52 Orduspor Futbol Kulübü, daha sonra ise Batman Petrolspor’a 3-2 kaybetmişti. 52 Orduspor Futbol Kulübü Teknik Direktörü Yavuz İncedal yaptığı açıklamada ise Bolu ve Ordu’da birer tane olmak üzere iki hazırlık maçı daha oynayacaklarını söyledi.
52 Orduspor Futbol Kulübü’nün tecrübeli teknik direktörü Yavuz İncedal, Bolu’da 2.Lig ekibi Ankaraspor ve akabinde Ordu’da Akçaabat Sebatspor ile hazırlık maçı oynayacaklarını belirtirken bu maçların ardından ligde oynanacak olan Malatya Arguvan Belediyespor maçına odaklanacaklarını söyledi.
SAMET KARADAĞ