- Ağustos 18, 2023
- No Comment
- 675
Orduspor 1967 A.Ş., Yeni Sezon Formalarını Tanıttı
TFF 3.Lig ekiplerinden Orduspor 1967 A.Ş. sosyal medya üzerinden taraftarların oylarına sunduğu yeni sezon formalarının tamamını, oylama başlamasının üzerinden sadece…
![Orduspor 1967 A.Ş., Yeni Sezon Formalarını Tanıttı](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/formaaa.png)
TFF 3.Lig ekiplerinden Orduspor 1967 A.Ş. sosyal medya üzerinden taraftarların oylarına sunduğu yeni sezon formalarının tamamını, oylama başlamasının üzerinden sadece 5 saat geçmesinin ardından resmen açıkladı.
2023-2024 sezonunda TFF 3.Lig 4.Grup’ta mücadele eden Orduspor 1967 A.Ş.’de yeni sezon hazırlıkları Afyon’da devam ediyor. Teknik Direktör Cüneyt Tiryaki önderliğinde çalışan Orduspor 1967 A.Ş.’de saha dışında da çalışmalar sürüyor. Kulübün yeni başkanı İsa Akçay önderliğinde saha dışı çalışmalarını sürdüren Orduspor 1967 A.Ş., yeni sezon formaları konusunda taraftarların oylarını aldı ancak henüz beş saat geçtikten sonra yeni sezon formalarını açıkladı.
Orduspor 1967 A.Ş.’de yeni sezon formaları kapsamında üç adet farklı forma açıklanırken, formalara da farklı isimler verildi. Klasik çubuklu olan ve Mor-Beyaz renkleri alan forma Yoroz, Mor renk tonu ve içerisinde koyu fındık figürü olan forma Boztepe son olarak ise beyaz ağırlıklı olan ve orta şerit dikey şekilde mor şekillerin yer aldığı forma da Yason ismini aldı. Ayrıca kaleci formaları da siyah, kırmızı ve sarı düz tonlarda açıklandı.
3.Lig ekibi Orduspor 1967 A.Ş. yeni sezonda forma tedarik konusunda Puma ile anlaşırken, yeni sezon formalarının ilerleyen günlerde satışa çıkması bekleniyor.
SAMET KARADAĞ