- Mayıs 13, 2022
- No Comment
- 60
52 Orduspor Futbol Kulübü İstediğini Alamadı ! 1-1
TFF 3.Lig 2.Grup’ta Play-Off Yarı Final maçının ilk etabında 52 Orduspor Futbol Kulübü ile İskenderunspor A.Ş. 1-1 berabere kaldı. Mutlak…
TFF 3.Lig 2.Grup’ta Play-Off Yarı Final maçının ilk etabında 52 Orduspor Futbol Kulübü ile İskenderunspor A.Ş. 1-1 berabere kaldı.
Mutlak şampiyonluk parolası ile başladığı sezonda yine geçmiş sezonlarda yaşadığı sıkıntıları yaşayan 52 Orduspor Futbol Kulübü, şampiyonluğu kaçırsa da kulüp tarihinde ilk kez Play-Off’ları kaçırmadı. Ligi 5.sırada bitiren 52 Orduspor Futbol Kulübü ile ligi liderin hemen arkasında 2.sırada bitiren İskenderunspor A.Ş. ile karşılaştı.
Yeni Ordu Stadyumu’nda oynanan maçta kontra atak oynayan rakibi karşısında maça oldukça iyi başlayan 52 Orduspor Futbol Kulübü, Gökhan Erdöl ile 1-0 öne geçti. Konuk ekibin Ordu doğumlu forveti Emre Gemici 29.dakikada skoru eşitlerken bu golden sonra 52 Orduspor Futbol Kulübü adeta Osman’ın hızlı koşuları karşısında çaresiz kaldı. 1-1 devam eden maçın 81.dakikasında Güney’in net vuruşunu Hatay ekibinin kalecisi kurtarırken, maçın uzatma anlarında ise iki yedek kulübesinde yaşanan gerginlik sonrasında maç 1-1 sona erdi.
52 Orduspor Futbol Kulübü ile İskenderunspor A.Ş. arasındaki Play-Off Yarı Final rövanş maçı ise 18 Mayıs Cuma günü saat 16:00’de İskenderun 5 Temmuz Stadyumu’nda oynanacak.
Stadyum: Yeni Ordu Stadyumu
Hakemler: Gürcan Hasova, Azad İlhan, Özgür Fatih Kalaycı
52 Orduspor Futbol Kulübü: Berat Çelebi, Taner Kahriman, Rasimcan Değirmenci, Emre Tosun, Sinan Morgil, Sergen İlhan, Güney Tutcuoğlu, Özler Erdem, Mikail Albayrak (Dk.83 Nebi Tiryakioğlu), Gökhan Özer (Dk.62 Şükrü Kaan Kılıçarslan), Gökhan Erdöl
İskenderunspor A.Ş.: Muhammet Can Tuncer, Onur Ural, Metehan Baltacı, Erdinç Pekgöz, Ahmet Devret, İsmail Güven, Recep Metin (Dk.40 Murat Erdemir), Osman Şahin (Dk.87 Ömer Turan), İrfan Başaran, Enes Soy (Dk.69 Abdurrahman Kuyucu), Emre Gemici
Goller: Dk.17 Gökhan Erdöl (52 Orduspor Futbol Kulübü), Dk.29 Emre Gemici (İskenderunspor A.Ş.)
Sarı Kartlar: Özgen Erdem (52 Orduspor Futbol Kulübü), İrfan Başaran, İsmail Güven, Muhammet Can Tuncer (İskenderunspor A.Ş.)
SAMET KARADAĞ