TFF 3.Lig’de Play-Off mücadelesi veren iki Ordu ekibi 52 Orduspor Futbol Kulübü ve Orduspor 1967 A.Ş. arasında sezon içerisinde başlayan dostluk rüzgarları Play-Off maçlarında tavan yaptıç

2021-2022 sezonunda Ordu’dan 3 takımın mücadele verdiği TFF 3.Lig’de Fatsa Belediyespor kümede kalma hedefini gerçekleştirirken, 52 Orduspor Futbol Kulübü ve Orduspor 1967 A.Ş. ise mücadele ettiği gruplarını Play-Off potasında tamamlamıştı. İçel İdman Yurdu Spor Kulübü ile karşılaşan Orduspor 1967 A.Ş. ve İskenderunspor A.Ş. ile karşılaşan 52 Orduspor Futbol Kulübü’nün maçları öncesinde ve maçlarda başkanlar bir araya geldi.

Orduspor 1967 A.Ş.’nin Perşembe günü oynadığı ve 1-0 kazandığı İçel İdman Yurdu Spor Kulübü maçı öncesinde 52 Orduspor Futbol Kulübü Başkanı Şükrü Bodur, Orduspor 1967 A.Ş. Başkanı Savaş Şimşek’i kulüp binasında ziyaret etmişti. 52 Orduspor Futbol Kulübü’nün İskenderunspor A.Ş. ile Yeni Ordu Stadyumu’nda 1-1 berabere kaldığı maç öncesinde ise iadeyi ziyaret gerçekleştiren Savaş Şimşek, maç öncesinde başarılar dilemişti.

Sezon genelinde birçok maçta tribünlerde birlikte maç izleyen iki başkan, 52 Orduspor Futbol Kulübü ile İskenderunspor A.Ş. maçını da tribünde birlikte karşılaşmayı takip etti.

Samet Karadağ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!