- Eylül 8, 2023
- No Comment
- 149
52 Orduspor Futbol Kulübü Malatya’da Galibiyet Peşinde
TFF 3.Lig ekiplerinden 52 Orduspor Futbol Kulübü, sezonun ilk hafta maçında deplasmanda karşılaşacağı Malatya Arguvan Belediyespor’u deplasmanda yenmek istiyor. 2022-2023…
![52 Orduspor Futbol Kulübü Malatya’da Galibiyet Peşinde](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/52-Orduspor-Futbol-Kulubu-4.png)
TFF 3.Lig ekiplerinden 52 Orduspor Futbol Kulübü, sezonun ilk hafta maçında deplasmanda karşılaşacağı Malatya Arguvan Belediyespor’u deplasmanda yenmek istiyor.
2022-2023 sezonunda kulüp tarihinin en başarılı sonuçlarından birisini alarak Play-Off Finaline kadar yükselen 52 Orduspor Futbol Kulübü, Belediye Derincespor’a kaybetmişti. 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde yeni sezonda teknik direktör konusunda yine Yavuz İncedal göreve devam ederken, ilk maç Malatya Arguvan Belediyespor ile oynanacak.
Ordu’da hazırlıklarını tamamlayan ve karayolu ile Malatya’ya hareket eden 52 Orduspor Futbol Kulübü, Cumartesi günü Malatya Arguvan Belediyespor ile karşı karşıya gelerek sezonu açacak. Altı sezondur 3.Lig’de yer alan 52 Orduspor Futbol Kulübü, TFF 3.Lig’de mücadele ettiği açılış maçlarında iki galibiyet alırken diğer dört maçtan ise beraberlikle ayrılırken, kulüp tarihinde ilk kez Malatya Arguvan Belediyespor ile karşılaşacak.
Malatya Arguvan Belediyespor ile 52 Orduspor Futbol Kulübü arasındaki karşılaşma 9 Eylül Cumartesi günü 15:30’da Arguvan İlçe Stadyumu’nda oynanacak. İki ekip arasındaki karşılaşmada görev alacak hakemler ise Giray Şaylan, Şükrü Mert, Murathan Çomoğlu ve Osman Köksaldı oldu.
SAMET KARADAĞ