- Eylül 8, 2023
- No Comment
- 121
Fatsa Belediyespor, Karbel Karaköprü’yü Gözüne Kestirdi
TFF 3.Lig ekiplerinden Fatsa Belediyespor’da, Cumartesi günü Fatsa İlçe Stadyumu’nda oynanacak olan Karbel Karaköprü Belediyespor karşısında mutlak galibiyet alınarak lige…
![Fatsa Belediyespor, Karbel Karaköprü’yü Gözüne Kestirdi](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/Fatsa-Belediyespor-2.jpg)
TFF 3.Lig ekiplerinden Fatsa Belediyespor’da, Cumartesi günü Fatsa İlçe Stadyumu’nda oynanacak olan Karbel Karaköprü Belediyespor karşısında mutlak galibiyet alınarak lige iyi bir başlangıç yapılmak isteniyor.
2023-2024 sezonunu Afyon’da açan ve ilk iki etap çalışmalarını Afyon’da yapan Fatsa Belediyespor, daha sonra Ordu’ya gelerek Fatsa İlçe Stadyumu’nda hazırlık yapmıştı. Yepyeni bir kadro ile yeni sezona girecek olan Fatsa Belediyespor, sezonun ilk maçında Fatsa İlçe Stadyumu’nda Karbel Karaköprü Belediyespor ile kendi taraftarlarının önünde karşılaşacak.
Fatsa Belediyespor’un yeni yönetimi Karbel Karaköprü Belediyespor maçında biletleri ücretsiz yaparken, Fatsa Belediyespor bu maçı kazanarak sezonun ilk galibiyetini ilk haftada almak istiyor. 5 sezondur profesyonel liglerde mücadele eden Fatsa Belediyespor rakibi Karbel Karaköprü Belediyespor ile ilk kez karşılaşacak.
Fatsa Belediyespor ile Karbel Karaköprü Belediyespor arasındaki mücadele 9 Eylül Cumartesi günü saat 15:30’da Fatsa İlçe Stadyumu’nda oynanacak. Karşılaşmayı Celal Bayraklı, Selçuk Gökgöz, Caner Kurt ve Ertuğrul Ramazan Boyraz yönetecek.
SAMET KARADAĞ