Mart 27, 2023

TFF 3.Lig ekiplerinden 52 Orduspor Futbol Kulübü, 2021-2022 sezonunun ilk antrenmanını Gülyalı İlçesi’nde bulunan tesislerde yaparak sezonu açtı.

Birçok sezon olduğu gibi bu sezonda da mutlak şampiyonluk hedefi belirleyen 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde sezonun ilk antrenmanı yapıldı. Yeni transferlerin de yer aldığı antrenman öncesinde Kulüp Başkanı Şükrü Bodur ve yönetim kurulu üyeleri, teknik ekip ve futbolcularla bir araya gelerek başarı diledi.

Teknik Direktör Cüneyt Tiryaki önderliğinde sezona Ordu’da başlayan 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde iç ve dış transferde anlaşılan isimler antrenmanda yer alırken, 23 kişilik oyuncu grubuyla sahaya inerek ilk idmanını yaptı. Başkan Şükrü Bodur, teknik ekip ve futbolculara yaptığı konuşmada; “Cüneyt hocamız ve ekibine güveniyoruz. Burada bizi şampiyonluğa taşıyacak bir oyuncu grubu var. Hepinize güvenimiz tam. Hedefimiz 2.Lig’e çıkmak. Bu hedef doğrultusunda sizlere başarılar diliyorum. İnşallah sezon sonunda yine bu sahada bir araya gelerek şampiyonluğu kutlarız. Yolunuz açık olsun” dedi.

52 Orduspor Futbol Kulübü ilk etap çalışmalarını 3 Ağustos’ta Ordu’da yapacak ve ardından 2.Etap için Bolu’ya gidecek. 6 Ağustos’ta Bolu kampına başlayacak olan Mor-Beyaz-Yeşilli ekibin kampta en az dört hazırlık maçı yaparak ardından Ordu’da döneceği belirtildi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!