Mart 26, 2023

Orduspor 1967 F.İ.S.K.’te Yaprak Kımıldamıyor !

Bölgesel Amatör Lig’de Play-Off şampiyonu olarak tarihinde ilk kez 3.Lig’e yükselen sevinci yaşayan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nde yeni sezon öncesinde yaprak kımıldamıyor.

2021-2022 sezonunda Ordu’yu TFF 3.Lig’de temsil edecek üçüncü takım olan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nde sessizlik hakim. Şampiyonluk kutlaması yaptıktan sonra bekleyişe geçen Mor-Beyazlı ekip, rakiplerinin antrenmanlara başladığı dönemde henüz hiçbir hamle yapmadı.

3.Lig 3. grupta mücadele edecek olan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nde şampiyon teknik adam Telat Özden ile devam edilmesi beklenirken, henüz resmî bir anlaşma gerçekleşmedi. Ordu ekibinin yeni sezon öncesinde kongreye gideceği de söylentiler arasında konuşulmaya başlandı.

Teknik Direktör sorununun çözülmesinin ardından geçen sezonki kadrodan iç transferde kalacak oyuncuların belirleneceği Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nde, Özden’in devam etmesi halinde en az 10 oyuncuyla yola devam etmesi bekleniyor.

Yeni sezonda tarihinde ilk kez 3.Lig’de yer alacak olan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nün, kamp dönemine kadar transferi sonlandırması bekleniyor.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!